Ak by ste si chceli vymeniť s naším webom cukrarskepotrebybb.sk spätný odkaz (každy spätný odkaz je dobrý ...) kontaktujte nás !!!

 

 

 

Tvorba webových stránok Joomla.

katalóg internetových stránok

SEO - zabezpečíme Vám špičkové SEO služby, Linkbuilding a všetko čo potrebujete v oblasti internetového a mobilného marketingu.

SEO optimalizácia - spoločnosť RUonline je špičkovým poskytovateľom online a mobilných marketingových riešení pre Vás!

Úradný preklad - Agentúra Interpret vám zabezpečí súdne preklady a tlmočenie do 35 jazykov.

Zľavové kupóny - jedinečné zľavy na každý deň. Prečo platiť veľa, keď môžete menej?

Zubný implantát - moderná alternatívna nahrádzania chýbajúcich zubov v zubnej ambulancii DentalPlus.

Emocionálna inteligencia - vám pomôže dosiahnuť väčší úspech a šťastie.

Matrace - Materasso sú kvalitné zdravotné matrace, ktoré Vám zaručia kvalitný spánok.

Vyskúšajte špičkové a svetoznáme matrace Materasso. Sú to kvalitné matrace, ktoré vám zabezpečia zdravý spánok.

Strešná krytina - oficiálny a výhradný predajca strešných krytín francúzskej spoločnosti IMERYS pre slovenský trh.

Strešné krytiny - oficiálny a výhradný predajca strešných krytín francúzskej spoločnosti IMERYS pre slovenský trh.

Škridly značky IMERYS dodajú vašej stavbe atmosféru Stredomoria. Inšpirujte sa jedinečným južanským štýlom!

Rozvoj osobnosti - cesta k Vášmu šťastiu.

LED žiarovky Vám ušetria 80-90% elektrickej energie.

LED reflektory sú výnimočné práve svojou dlhou životnosťou až do 100 000 hodín.

LED pásysú veľmi flexibilné. Môžete si ich rozstrihať, a tým prispôsobiť svojim potrebám. V našej ponuke nájdete aj farebné RGB LED pásy.

Fotovoltaika sa zaoberá premenou slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Získavajte aj vy elektrickú energiu zo slnečného žiarenia.

Solárne panely sú v dnešnej dobe veľmi obľúbenou súčasťou novo stavaných domov, firiem alebo bytových domov.

Slnečná energia ako obnoviteľný zdroj energie Vám môže ušetriť výrazné finančné prostriedky. Zaujíma Vás ako?

Poštové schránky od profesionálov. Vyrobíme Vám na mieru masívne poštové schránky, ktoré udržia Vašu poštu v bezpečí.

Realitná kancelária LEXXUS má v ponuke najlepšie novostavby v Bratislave. Pýtate sa ako je to možné? Spolupracujeme s poprednými developermi na Slovensku

Byty Bratislava - v našej ponuke nájdete byty na predaj aj na prenájom.

Novostavby Bratislava - spolupracujeme na developerských projektoch v Bratislave aj inde na Slovensku a preto niektoré novostavby nájdete iba u nás v ponuke.

Hypotéka - s Hypocentrom už nebude nočná mora. Poradíme vám ako si vybrať tú najvýhodnejšiu hypotéku.

Poistenie s Hypocentrom to je aj poistenie z každej oblasti života. Poskytujeme komplexné služby v oblasti poistenia. Zabezpečíme vám napr. životné poistenie, poistenie majetku, poistenie zodpovednosti alebo poistenie úveru.

PZP - povinné zmluvné poistenie vozidiel si s nami vybavíte jednoduchšie ako by ste si mysleli. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na našom trhu.

GoPro 3 kamery sú pokračovaním veľmi úspešnej 2. série FULL HD kamier. Tieto HD kamery obľubujú ľudia často sa pohybujúci v nehostinných podmienkach pre elektroniku, ako napr. športovci alebo fanúšikovia outdoor-u.

GoPro HD Hero 3 kamery vám padnú do ruky ako uliate ak už máte skúsenosti s prvou a veľmi úspešnou edíciou týchto kamier. Tieto HD kamery patria medzi špičkové športové kamery obľúbené po celom svete.

Kamery predaj - internetový obchod vrga.sk. Sme výhradný distribútor značiek ako sú GoPro, Boombotix, XSories, ThermaHelm alebo Eye of mine na Slovensku.

HD kamera GoPro Hero 3 patrí medzi najobľúbenejšie športové kamery na trhu. Tieto kamery používajú celosvetovo známe osobnosti a športovci na zachytenie nezabudnuteľných okamihov v digitálnej podobe.

Kamera FULL HD GoPro 3 patrí medzi najobľúbenejšie športové kamery na trhu. Ak ešte nepoznáte HD kamery GoPro Hero 3 oveľa prichádzate. Tieto kamery sú veľmi obľúbené práve kvôli ich príslušenstvu.

Stavebné stroje značky Caterpillar sú zárukou kvality. Široká ponuka stavebných a cestných strojov.

Vysokozdvižný vozík, ktorý sa hodí do vášho skladu nájdete v ponuke Phoenix Zeppelin. Manipulačná technika Hyster uspokojí potreby menších aj veľkých skladov.

Elektrocentrály od spoločnosti Phoenix Zeppelin uspokoja špecifické potreby klientov. Zabezpečíme pre vás záložné generátory alebo energetické centrá.

Rýpadlá Caterpillar sú známe svojím širokým uplatnením na trhu. V našej ponuke nájdete pásové aj kolesové rýpadlá. Rýpadlá Caterpillar sú vybavené špeciálnym systémom, ktorý pomáha šetriť náklady.

Nakladače Caterpillar vo všetkých veľkostiach a s rôznou výsypnou výškou. V ponuke nájdete kolesové a pásové nakladače, nakladače riadené šmykom a teleskopické manipulátory.

Požičovňa stavebných strojov Caterpillar. Flexibilný prenájom strojov vám pomôže pokryť sezónny nárast dopytu alebo zabezpečiť realizáciu jednorazového projektu. Zabezpečíme pre vás aj dopravu na miesto a školenie obsluhy.

Online rozhovor so známymi osobnosťami. Prečítajte si každý deň nový online rozhovor, ktorý vás môže inšpirovať, pobaviť, ale aj niečo naučiť.

Tlačiareň Bratislava - zabezpečíme vám digitálnu tlač, ofsetovú tlač, sieťotlač a tamoprint ako aj grafické služby.

Ako schudnúť? A metódou Norbi Update a s potravinami spoločnosti Update Slovakia s.r.o. sa môžete zbaviť nadbytočných kilogramov rýchlo, efektívne, chutne a natrvalo.

Elegantné šaty na rôzne príležitosti v exkluzívnom obchode Designer Vintage.

NašaStavebná firma Skintex je zárukou kvalitne vykonaných stavebný prác všetkého druhu. Zabezpečujeme všetko od architektonického návrhu, cez stavebnú realizáciu až po odovzdanie hotovej stavby zákazníkovi

Vanessa.sk predáva tie najkrajšie Swarovski šperky. Náš obchod je zárukou originálnych a kvalitných šperkov vyrobených so Swarovski elements.

Web info

Predajňa Banská Bystrica

Otváracia doba:
Pondelok: 15:00-18:00
Utorok: 10:00-12:00 a 15:00-18:00
Streda: 10:00-12:00 a 15:00-18:00
Štvrtok: 10:00-12:00 a 15:00-18:00
Piatok: 10:00-15:00

email:info@cukrarskepotrebybb.sk
mobil:+421940531590

Adresa predajne: Medená 3, 97405 Banská Bystrica